Produkt
Navn
Firma
Telefonnummer
E-postadresse
Evt. Kommentar

Laboratorievekt - Ohaus Explorer®


Profesjonell veiing med Ohaus Explorer serien der vi kan tilby Semi-micro vekter, analyse- og presisjons vekter i alle nivåer. Det høyeste nivået med nøyaktighet fra 0,01mg. Den mest avanserte fra Ohaus.


Toppmodellen med den mest avanserte teknologien. Fleksibel og brukervennlig «touch» skjerm for enkel betjening.
Kan leveres ferdig godkjent for ”kjøp og salg” OIML III.
Vi snakker her Semi-mikro vekter i verdensklasse. Profesjonell veiing med ekstrem nøyaktighet. Semi mikro fra 0,01 mg.

Vi har levert Ohaus vekter i Norge siden 2007 og som hovedleverandør av Ohaus i Norge er vi eneste leverandør som både lagerfører og utfører service på Ohaus vekter i Norge.

Priser fra kr 19 350,- ekskl. mva.

explorer high capacity front
Send meg tilbud

Ohaus Explorer® Semi-Micro

ModellKapasitet(d)(e)PlattformVarenummerLeveringstid
EX125D52 g;120 g0,01 mg;0,1 mgø80 mm30218998Ca. 1-2 uker
MEX125DM52 g;120 g0,01 mg;0,1 mg1 mgø80 mm30139515Ca. 1-2 uker
EX125120 g0,01 mgø80 mm30218999Ca. 1-2 uker
MEX125M120 g0,01 mg1 mgø80 mm30139516Ca. 1-2 uker
EX225D120 g;220 g0,01 mg;0,1 mgø80 mm30219000Ca. 1-2 uker
MEX225DM120g;220g0,01mg;0,1mg1mgø80 mm30139517Ca. 1-2 uker
EX225D/AD120g;220g0,01mg;0,1mgø80 mm30219001Ca. 1-2 uker
MEX225DM/AD120g;220g0,01mg;0,1mg1 mgø80 mm30139518Ca. 1-2 uker
EX225/AD220g0,01mgø80 mm30219002Ca. 1-2 uker
MEX225M/AD220g0,01mg1 mgø80 mm30139519Ca. 1-2 uker
ION-100A - Ionizer EU30095929Ca. 1-2 uker
Pipette adjustment kit, EX Semi-Micro30252145Ca. 1-2 uker
Density determination kit80253384Ca. 1-2 uker
Sinker Glass for Densuty kit83034024Ca. 1-2 uker
Full-featured Impact Printer SF40A30064202Ca. 1-2 uker
SF40A Paper roll (57,5mm 2pcs)12120799Ca. 1-2 uker
SF40A Ink ribbon cassette12120798Ca. 1-2 uker
RS232 cable, PC 9 Pin00410024Ca. 1-2 uker
USB cable (type A to mini B)8120263Ca. 1-2 uker
Second RS232 interface83021081Ca. 1-2 uker
Ethernet interface83021082Ca. 1-2 uker
Terminal extension cable (3m)83021083Ca. 1-2 uker
Terminal extension cable (9m)30078078Ca. 1-2 uker
Secondary display PAD780251396Ca. 1-2 uker
Security device (Cable & lock)80850000Ca. 1-2 uker
Security device (Laptop lock)80850043Ca. 1-2 uker
Terminal in-use cover83033633Ca. 1-2 uker
Dust cover

Ohaus Explorer® Analytical

ModellKapasitet(d)(e)PlattformVarenummerLeveringstid
EX124120 g0,1 mgø90 mm83021331Ca. 1-2 uker
EX124/AD120 g0,1 mgø90 mm30061976Ca. 1-2 uker
EX224220 g0,1 mgø90 mm83021332Ca. 1-2 uker
EX224/AD220 g0,1 mgø90 mm30061977Ca. 1-2 uker
MEX224M220 g0,1 mg1 mgø90 mm83021333Ca. 1-2 uker
MEX224M/AD220 g0,1 mg1 mgø90 mm30061995Ca. 1-2 uker
EX324320 g0,1 mgø90 mm83021335Ca. 1-2 uker
EX324/AD320 g0,1 mgø90 mm30061978Ca. 1-2 uker
MEX324M320 g0,1 mg1 mgø90 mm83021336Ca. 1-2 uker
MEX324M/AD320 g0,1 mg1 mgø90 mm30061996Ca. 1-2 uker

Ohaus Explorer® Precision

ModellKapasitet(d)(e)PlattformVarenummerLeveringstid
EX223220 g1 gø130 mm83021341Ca. 1-2 uker
EX223/E220 g1 gø130 mm30061979Ca. 1-2 uker
EX423420 g1 gø130 mm83021342Ca. 1-2 uker
EX423/E420 g1 gø130 mm30061980Ca. 1-2 uker
MEX423M420 g1 g0,01 gø130 mm83021343Ca. 1-2 uker
EX623620 g1 gø130 mm83021348Ca. 1-2 uker
EX11031 100 g1 gø130 mm83021350Ca. 1-2 uker
MEX1103M1 100 g1 g0,01 gø130 mm83021351Ca. 1-2 uker
EX22022 200 g0,01 g190 x 200 mm83021356Ca. 1-2 uker
EX2202/E2 200 g0,01 g190 x 200 mm30061981Ca. 1-2 uker
EX42024 200 g0,01 g190 x 200 mm83021357Ca. 1-2 uker
EX4202/E4 200 g0,01 g190 x 200 mm30061982Ca. 1-2 uker
MEX4202M4 200 g0,01 g0,1 g190 x 200 mm83021358Ca. 1-2 uker
EX62026 200 g0,01 g190 x 200 mm83021360Ca. 1-2 uker
EX6202/E6 200 g0,01 g190 x 200 mm30061983Ca. 1-2 uker
EX1020210 200g0,01 g190 x 200 mm83021362Ca. 1-2 uker
MEX10202M10 200 g0,01 g0,1 g190 x 200 mm83021363Ca. 1-2 uker
EX62016 200 g0,1 g190 x 200 mm83021361Ca. 1-2 uker
EX6201/E6 200 g0,1 g190 x 200 mm30061984Ca. 1-2 uker
EX1020110 200 g0,1 g190 x 200 mm83021365Ca. 1-2 uker
MEX10201M10 200 g0,1 g0,1 g190 x 200 mm83021366Ca. 1-2 uker

Ohaus Explorer® High Capacity

ModellKapasitet(d)(e)PlattformVarenummer
EX1200112 000 g0,1 g377 x 311 mm30078072
MEX12001M12 000 g0,1 g1 g377 x 311 mm30057067
EX2400124 000 g0,1 g377 x 311 mm30078073
MEX24001M24 000 g0,1 g1 g377 x 311 mm30057068
EX3500135 000 g0,1 g377 x 311 mm30078074
MEX35001M35 000 g0,1 g1 g377 x 311 mm30057069
AnalyticalPrecisionHigh Cap.
USB Interface Cable (Type A to B) for EX83021085
Terminal Extension Cable for EX83021083
Foot Switch Kit for EX83021086
In-use cover, terminal EX83033633
Density Determination kit for solids80253384
Sinker Glass for Density kit83034024
Anti theft device for MB, EX, EP, VP80850043
2nd RS232 Interface for EX83021081
Ethernet Interface for EX83021082
Tower Kit for EX83021102
Tower Kit for EX High Capacity30078082
Adjustable rolling feet for EX High Capacity30041470
Battery Kit for EX High Capacity30041295
Auxiliary Display PAD780251396
Draftshield kit (0.01 and 0.1 g models only)83021084
Vi tar forbehold om skrivefeil i forbindelse med priser og lagerstatus.

T.A. Elektronikk AS

Adresse Sandnes:  
Gravarsveien 18
4306 Sandnes
Adresse Oslo:   
Johan Scharffenbergs vei 91A
0694 Oslo
Telefon, sentralbord:   51 66 65 17

Direktetelefon avd. Oslo:   99 28 58 12
Epost, avd. Oslo:   espen@taelektronikk.no
Følg oss i sosiale medier:

T.A. Elektronikk AS

Adresse Sandnes:  
Gravarsveien 18
4306 Sandnes
Adresse Oslo:   
Johan Scharffenbergs vei 91A
0694 Oslo
Telefon, sentralbord:   51 66 65 17

Direktetelefon avd. Oslo:   99 28 58 12
Epost, avd. Oslo:   espen@taelektronikk.no
facebook hvit sirkel
Følg oss på facebook!